• Kurs fotografii Nowy Targ, Zakopane. Warsztaty fotograficzne.
Witamy na stronie SzkolaFoto.com.pl
  • Lubisz fotografować ale obsługa aparatu sprawia Ci trudność ?
  • Chcesz wykonywać zdjęcia, które wzbudzą zachwyt ?
  • Zależy Ci na praktycznej nauce fotografowania ?

SzkolaFoto.com.pl zaprasza na kursy fotograficzne dla Każdego w każdym wieku.Nauka w małych max 15 osobowych grupach pozwoli na doskonalenie warsztatu fotograficznego pod okiem mgr inż. Michała Bachulskiego
– nauczyciela przedmiotów zawodowych.Posiadającego uprawnienia pedagogiczne oraz tytuł zawodowy fotografa.

Członka Wedding Photojournalist Association oraz International Society of Professional Wedding Photographers (ISPWP).
Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich oraz współpracownik Podhale24.pl / MalopolskaOnline.pl

Kurs fotografii Nowy Targ, Zakopane. Warsztaty fotograficzne.Kurs fotografii Nowy Targ, Zakopane. Warsztaty fotograficzne.Kurs fotografii Nowy Targ, Zakopane. Warsztaty fotograficzne.